Teplovzdušný výměník 150 mm velký, 1,5 mm

Značka: HS Flamingo
2 990 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Teplovzdušný výměník používají pro správnou funkčnost přebytečnou teplotu spalin na kouřovodu. Zvýší se tak účinnost vytápění a v návaznosti se sníží náklady na vytápění. Teplovzdušné výměníky jsou určeny na všechny druhy krbových kamen a krbů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ocelové kouřovody jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla na tuhá paliva (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná kamna) do komína, do prostředí obyčejného, bez nebezpečí výbuchu a přítomnosti par těkavých látek (dle ČSN 332003). Ocelové kouřovody jsou vyrobeny z 1,5mm plechu. V místnosti, ve které je zdroj vytápění instalován, musí být zajištěn přívod čerstvého vzduchu netěsnostmi oken a dveří. Není-li tomu tak, musí se do místnosti zajistit dostatečný přívod čerstvého vzduchu průřezem, který odpovídá alespoň průřezu použitého kouřovodu zvětšeného o 10%.

Kouřovody jsou vyráběné z 1,5mm ocelového plechu a lakovány senotermním lakem odolným proti vysokým teplotám v barvě černé. Jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná kamna do komína). Široký sortiment dílů včetně zajišťuje snadné a pohodlné sestavení kouřové cesty. Kouřovody jsou vyráběny v České republice. Certifikováno EN 1856-2.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Teplovzdušné výměníky
Barva: černá
Délka: 50 cm
Distributor pro ČR a SR: HS Flamingo s.r.o. - www.hsflamingo.cz
Materiál: 1,5 mm ocelový plech
Průměr: 150 mm
Tepelná odolnost: 400 °C
Tloušťka: 1,5
Vnější průměr: 320 mm
Výkon výměníku: 4-5 kW

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: