Zahradní domek G21 PAH 670 - 241 x 278 cm, plastový, béžový

Značka: G21
19 990 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Snadné složení, snadná manipulace, snadná údržba. To jsou pravidla, kterými jsme se řídili při konstruování béžového plastového zahradního domku G21 PAH 670. Dejte své věci pod zámek a pod střechu stylového zahradního domku G21.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nemáte kam uskladnit jízdní kola, potřeby k bazénu, zahradní sekačku s nářadím a další věci, které se nevejdou do domu, ale chcete je mít pod střechou i pod zámkem? Pořiďte si stylový zahradní domek PAH 670 G21.

Snadné složení, snadná manipulace, snadná údržba. To jsou pravidla, kterými jsme se řídili při konstruování plastových zahradních domků G21.

zahradní domek g21

Žádné cihly + Žádná malta = Čistá práce

Zahradní domky PAH G21 jsou vyrobeny z kvalitního tvrdého plastového materiálu. Ten je lehký a zároveň odolný, hezký na pohled a zároveň se s ním snadno manipuluje. Proto vás nečeká se stavbou domku žádná velká dřina. Domek je postavený za “raz” a stačíte na to dva. Díky čistému materiálu si na sebe nemusíte ani oblékat montérky!

zahradní domek g21

Bytelná konstrukce, snadný přístup

Konstrukce zahradního domku G21 se skládá z pozinkovaného plechu, plastových sloupků o síle materiálu 1,5 mm a vnějších panelů o síle 12 mm. Panely jsou vyrobeny ze sendvičového tvrzeného plastu. Střecha zahradního domku je zkonstruována tak, aby vydržela zatížení až 60 kg/m2. Na přední straně domku jsou umístěny dvoukřídlé dveře o šířce 151 cm a výšce 183 cm, které zajišťují snadný přístup.

Okénko tam, kde je potřebujete

V žádném pořádném zahradním domku nesmí chybět okénko. Ani u toho našeho nechybí, navíc si je můžete umístit kam chcete. Neomezujte se kvůli dostatku světla a nerozmýšlejte se, zda domek postavit ke zdi domu, nebo do volného prostoru. Dostatečné množství světla vás nebude limitovat. Okno si jednoduše umístěte na pravou nebo levou stranu domku, podle aktuální potřeby.

Ventilační mřížka

Nad dvoukřídlými dveřmi je umístěna ventilační mřížka, která zajišťuje dostatečné odvětrávání a cirkulaci vzduchu uvnitř domku. Proto se nemusíte bát plísní nebo srážení vody na stěnách v případě náhlých změn teploty.

Instalace na zpevněnou plochu

Před tím, než začnete s montáží zahradního domku G21, si připravte vhodnou zpevněnou plochu. Doporučujeme jej instalovat na velkoformátovou dlažbu nebo na betonový základ.

Víte, že…

S WPC podlahou v zahradním domku nepotřebujete základnu? WPC podlahy pro zahradní domky jsou praktickým řešením – snadno je nainstalujete, odolný dřevoplast snese namáhání i větší zátěž, je naprosto bezúdržbový a praktický.

Specifikace

  • Materiál: plast, pozinkovaný plech

  Síla materiálu

  • Rám: plastové sloupky, materiál o síle 1,5 mm
  • Plášť: plastové panely o síle 12 mm

   

  • Maximální zatížení střechy: 60 kg/m2
  • Rozměry: 241 x 238 x 278 cm
  • Rozměry dveří (Š x V): 151 x 183 cm
  • Barva: béžová / tmavě hnědé rámování

   

  • Větrací mřížka
  • 1x okénko (lze umístit na libovolnou stranu)
  • Dvoukřídlé dveře

  Rozměry a hmotnost balení (3 krabice)

  • Krabice č. 1: 192 x 95 x 16 cm, 37,5 kg
  • Krabice č.2: 136 x 99,5 x 19 cm, 31,5 kg
  • Krabice č.3: 231,5 x 87,5 x 11 cm, 44 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní domky
Hmotnost: 113 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: